Takipçilerimiz ve yeni ziyaretçilerimiz için  [HEDİYELER] hazır!

Hediyeler elbette parasız fakat küçük bir iyilik yapmalısınız...

arrow-down

İşte sizin için hazırladığımız Hediyeler...

 • 1
  Premium WordPress Temaları
  WordPress siteniz için kullanabileceğiniz premium WordPress temalarını hediye ediyoruz. Hemen her site için uygun bir çok temadan birisini de siz kazanabilirsiniz.
 • 2
  Premium WordPress Eklentileri
  Eklentiler WordPress sitelerin işlevselliğini arttıran harika araçlardır. Ancak çok daha fazla işlevsellik için genellikle cebinizden bir miktar para çıkması gerekir. Onlarca peremium eklentiden birini kazanmak için tek kuruş ödemeniz gerekmiyor. 
 • 3
  Bir yıllık sınırsız Hosting paketi
  Bir yıllık sınırsız hosting paketini toplamda 20 kişiye hediye ediyoruz. Yani toplam 20 sınırsız hosting paketi hediye ediyoruz. Üstelik sitenizde sponsor linki eklemenizi de istemiyoruz.
 • 4
  Alan adı, Hosting dahil full site paketi
  Dilediğiniz alan adını ve Hosting paketini sizin için satın alıyoruz ve premium bir tema ile WordPress sitenizi kurup teslim ediyoruz. Bu hediye paketini toplamda 10 kişiye veriyoruz. 
arrow-down

Hediyeleri nasıl kazanacaksınız...

quote-right

Hediyeleri kazanmak için yapmanız gerekenler neler?.

Hediyelerden birini kazanmak için yapmanız gereken tek şey, bazı makalelerin altında göreceğiniz kilidi açmak.


Peki kilidi nasıl açarsınız?.


Kilidi açmak için makaleyi alt bölümlerde bulunan paylaşım butonlarını kullanarak yada sizin için oluşturulan benzersiz URL yi kopyalayıp yapıştırarak sosyal medyada paylaşmanız gerekiyor.


Sizin referans linkinizden siteye gelen ziyaretçiler, kilitli bölümü sizin için açacaktır.


Kilit alanında kilidi açmak için kaç ziyaretçi gerektiği belirtilmiştir. Belirlenen sayıda ziyaretçi getirmeyi başarmışsanız, aynı sayfaya giriş yaptığınızda kilitli alanın sizin için Hızlıca bir daha bakalım!

Wpdenizi hediyelerini kazanmak ve hemen kullanmaya başlamak için atmanız gereken adımları hızlıca görelim. Her şey karşılıklı ama her zaman karşılık para değildir.

Sosyal medyada içeriği paylaşın

İçeriği sosyal medyada paylaşın ve makalenin altında belirtilen sayıda ziyaretçiyi çekin. Paylaşım yaptığınızda sadece size özel bir referans linki oluşturulur. Bu sayede gelen ziyaretçinin sizin referansınızla geldiği belli olur. 

+

Hosting ve full site paketi kazan

Hediye olarak hosting yada full site paketi kazanmanız durumunda açılan kilitli bölümde belirtilen iletişim kanallarını kullanarak bize ulaşın. Sitede kullanılan iletişim maili dışında farklı bir mail adresi ve telefon numarası görülecektir. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

+

Hediyenizin tadını çıkarın

Premium temalardan, eklentilerden birini yada hosting veya full site paketlerinden birini kazandığınızda sadece size kalan keyfini çıkarmak. Tema ve ekletiler için indirme bağlantıları anında aktif olacaktır. Diğer hediyeler için bize ulaştığınız andan itibaren maksimum 24 saat beklersiniz.

arrow-down

Hosting ve Full site paketi aynı kişiye birden fazla çıkması halinde bu hakkı yalnızca bir defa kullanabilir.

İstediğiniz hediye size çıksın!

© 2018 wpdenizi hediye bilgilendirme