SAYFA HIZI TEST ARACI

Test yapılıyor lütfen bekleyin...

SAYFA HIZI TEST ARACI

Hız, başarılı bir web sitesini çalıştırmada kritik bir unsurdur ve site yöneticileri için her zaman bir öncelik olmalıdır. 

Gecikmeli ve duyarlı bir kullanıcı deneyimi sunmanın yanı sıra, hızlı yükleme web sitesi de web sitesinin genel performansı üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir. 

Daha hızlı yükleme web siteleri daha iyi kullanıcı etkileşimi, daha yüksek dönüşüm oranları, daha yüksek SEO sıralaması ve çok daha fazlasından yararlanır. 

Bir web sayfası yüklerken yavaş bir web sitesi veya gecikme bile ziyaretçileri ve dolayısıyla potansiyel müşterileri kaybetmenize neden olabilir. 

Web sitesi hızını artırmak kritik önem taşır, ancak yerinde optimizasyon ile ağ ve erişilebilirlik yapılandırmaları arasında birçok hareketli parçayı içeren göz korkutucu bir süreç olabilir. 

Sayfa hızını test etmek ve optimize etmek çok önemlidir. Web sayfanızın performansını analiz etmek için bu Web Sayfası Hız Testi Aracı’nı kullanın.

Sonuçları Google dan alır ve sizin için bir hız puanı gösterir. %70 den daha düşük bir puan alırsanız sitenizi hızlandırmanız gerektiği anlamı taşır.