WordPress Eklentileri

WordPress WP Subscribe Pro Mail Aboneliği Eklentisi

WordPress WP Subscribe Pro Mail aboneliği eklentisi bedava indir.

Mythemeshop tarafından oluşturulan WordPress WP Subscrıbe Pro mail aboneliği eklentisi, mail aboneleri toplamak için kullanabileceğiniz Premium bir WordPress eklentisidir.

WordPress haber bülteni aboneliği eklentisi, hemen hemen tüm bülten dağıtım sistemlerini desteklemektedir.

Eklentinin en güzel özelliklerinden birisi tamamen özelleştirilebilir olması. Tam manasıyla profesyonel bir abonelik toplama eklentisine ihtiyacınız varsa bu profesyonel eklentiyi kullanabilirsiniz.

WordPress abonelik toplama eklentileri arasında en profesyonel eklentilerden biridir. Eklenti Mythemeshop tarafından indirim dönemleri dışında 39 dolara satılmaktadır.

Satıcıdan al Demoyu incele
Eklenti dosyası Google Drive üzerinde saklanmaktadır. İndirme bağlantısına tıkladığınızda doğrudan Google Drive üzerinden indirilir. Bağlantıyı tıkladığınızda çok kısa süreli bir gecikme olabilir. Lütfen bir kaç saniye sabır edin.
Siteden ücretsiz olarak indire bileceğiniz tema ve eklentilerden bazıları sınırlı lisansla satılır. Bu sınırlandırmayı kaldırmak için tema yada eklentilerin kodlarına müdahale etmek gerekir. Bazı tema ve eklentilerin kodlarına bu şekilde müdahale edilmiştir. Bu durum tema yada eklentinin çalışmasını etkilemez.
Ücretsiz indir
WordPress WP Subscribe Pro Mail aboneliği eklentisi

WordPress WP Subscribe Pro mail aboneliği eklentisi, sitenizde mail aboneleri toplamak için kullanabileceğiniz bir eklentidir.

Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

YORUM BIRAKIN