WordPress Jüpiter İş teması

WordPress Jüpiter İş teması ücretsiz indir.

WordPress Jupiter iş teması, şirketler, dükkan sahipleri ve küçük işletmelerden şirketlere, sanatçılara ve blog yazarlarına kadar her türlü işletme için mükemmel bir çözümdür.

90.000’den fazla aktif kullanıcıyla, WordPress Jüpiter iş teması, kullanımı kolay bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucusuyla benzersiz görünümlü bir web sitesi oluşturma gücünü size tam olarak yanıt veren, retinaya hazır ve SEO optimizasyonlu hale getiriyor.

Buna ek olarak, Jupiter, bir online mağaza açarak işinize ihtiyaç duyduğu eksikleri vermek için WooCommerce eklentisi ile donatılmış olarak gelir. Ayrıca hızlı bir başlangıç ​​olarak 160+ işletme web sitesi şablonlarından birini seçebilirsiniz.

Themeforest üzerinden satılan tema yaklaşık 100.000 satışa ulaşmıştır. Themeforest satış fiyatı 59 Dolar dır.

Demoyu incele Satıcıdan al
Sitemizde indirmeye sunulan tüm dosyalar Google Drive başta olmak üzere farklı yerlerde depolanmaktadır. İndirme bağlantısına tıkladığınızda doğrudan indirilir. Her hangi bir yönlendirme söz konusu değildir. Bazen küçük gecikmeler olabilir. Lütfen bir kaç saniye sabırla bekleyin. Dosyanız sorunsuz inecektir.
Bazı temalar ve eklentiler satıcı tarafından sınırlı lisansla satılır. Yani bir yada izin verilen sayıda sitede kullanılabilirler. Bu sınırlamayı kaldırmak için tema ve eklentilerin bazılarında kodlara müdahale edilmiştir. Bu durum temanın yada eklentinin çalışmasını etkilemez.
Ücretsiz indir
WORDPRESS JÜPİTER İŞ TEMASI

WordPress Jupiter iş teması, şirketler, dükkan sahipleri ve küçük işletmelerden şirketlere, sanatçılara ve blog yazarlarına kadar her türlü işletme için uygundur.

Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

YORUM BIRAKIN