WordPress Haber Dergi Blog teması VMagazine V1.0.3

WordPress Haber Dergi Blog teması VMagazine V1.0.3 ThemeForest Üzerinden satılmaktadır.

WordPress Haber Dergi Blog teması VMagazine V1.03 ücretsiz indir.

WordPress VMagazine, gazete, dergi ve blog web siteleri için son derece özelleştirilebilir ve güçlü bir WordPress temasıdır. En yeni WordPress teknolojisi ile oluşturulmuş bir tema olan VMagazine, ayrıntılara ve inanılmaz özelliklere büyük ilgi ile hazırlanmıştır.

Bu sezgisel bir kullanıcı arayüzü ve optimum esneklik ile gelen tamamen özelleştirilebilir bir tema. Ayrıca, hızlı ve SEO optimize edilmiş.

Bu tema sadece tek bir tıklama ile yükleyebileceğiniz 6 güzel tasarımlı demolarlageliyor . Veya önceden oluşturulmuş modülleri kullanarak kendi düzenlerinizi kendi gereksinimlerinize uyacak şekilde oluşturabilirsiniz.

Demoyu incele Satıcıdan al
Sitemizde indirmeye sunulan tüm dosyalar Google Drive başta olmak üzere farklı yerlerde depolanmaktadır. İndirme bağlantısına tıkladığınızda doğrudan indirilir. Her hangi bir yönlendirme söz konusu değildir. Bazen küçük gecikmeler olabilir. Lütfen bir kaç saniye sabırla bekleyin. Dosyanız sorunsuz inecektir.
Bazı temalar ve eklentiler satıcı tarafından sınırlı lisansla satılır. Yani bir yada izin verilen sayıda sitede kullanılabilirler. Bu sınırlamayı kaldırmak için tema ve eklentilerin bazılarında kodlara müdahale edilmiştir. Bu durum temanın yada eklentinin çalışmasını etkilemez.
Temayı Ücretsiz indir
PREMİUM WORDPRESS HABER DERGİ BLOG TEMASI VMAGAZİNE V1.0.3

VMagazine Haber, Dergi ve Blog siteleri için uygundur.

Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

YORUM BIRAKIN