WordPress Eğitim Teması UniLearn

WordPress Eğitim Teması UniLearn Ücretsiz indir

“WordPress Eğitim Teması UniLearn”, çok çeşitli eğitim sitelerine uygun, benzersiz ve esnek bir Eğitim ve Kurs WordPress temasıdır . Bu tema, kolayca güzel ve çarpıcı bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak çok çeşitli olanaklar sunar. “UniLearn” kolejler, çevrimiçi kurslar, eğitim siteleri, kişisel bloglar ve diğer çeşitli site türleri için geçerlidir!

Bu tema, duyarlı tasarım ve retina grafikleri nedeniyle tabletlerde ve mobil cihazlarda harika görünüyor. Çeşitli sayfa türleri, geniş ve kutulu düzenleri ile yüklenir, sınırsız renk şemaları, büyük miktarda yazı tipi, simge ve daha fazlasını içerir.

Tema Themeforest da 59 Dolara satılmaktadır.

Satıcıdan al Demoyu incele
Sitemizde indirmeye sunulan tüm dosyalar Google Drive başta olmak üzere farklı yerlerde depolanmaktadır. İndirme bağlantısına tıkladığınızda doğrudan indirilir. Her hangi bir yönlendirme söz konusu değildir. Bazen küçük gecikmeler olabilir. Lütfen bir kaç saniye sabırla bekleyin. Dosyanız sorunsuz inecektir.
Bazı temalar ve eklentiler satıcı tarafından sınırlı lisansla satılır. Yani bir yada izin verilen sayıda sitede kullanılabilirler. Bu sınırlamayı kaldırmak için tema ve eklentilerin bazılarında kodlara müdahale edilmiştir. Bu durum temanın yada eklentinin çalışmasını etkilemez.
Ücretsiz indir
WordPress Eğitim Teması UniLeran

UniLearn teması WordPress sitesinden kurslar veren yada çeşitli eğitimler için tema arayanlar için bir temadır.

Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

YORUM BIRAKIN