StudioPress Magazine Pro WordPress Teması

StudioPress Magazine Pro WordPress Teması ücretsiz indir.

Studiopress Magazine Pro WordPress teması gerçek manada profesyoneller için bir çocuk temasıdır.

Studiopress temalarının SEO konusundaki muazzam özellikleri, hızı, temiz kodlaması ve tabi Genesis çerçevesinin kattığı kaya gibi sağlam güvenliği herkezce malum.

Söz konusu bir Genesis teması olunca fazla söze gerek yoktur.

Tema Studiopress tarafından Genesis çerçevesi ile birlikte 99 dolara satılmaktadır.

Not: Bu temayı kullanmak için Genesis çerçevesi gerekir. Genesis çerçevesini 99 dolara Studiopress den alabilirsiniz. Yada Kralwp den 25 liraya satın alabilirsiniz.

Demoyu incele Satıcıdan al
Sitemizde indirmeye sunulan tüm dosyalar Google Drive başta olmak üzere farklı yerlerde depolanmaktadır. İndirme bağlantısına tıkladığınızda doğrudan indirilir. Her hangi bir yönlendirme söz konusu değildir. Bazen küçük gecikmeler olabilir. Lütfen bir kaç saniye sabırla bekleyin. Dosyanız sorunsuz inecektir.
Bazı temalar ve eklentiler satıcı tarafından sınırlı lisansla satılır. Yani bir yada izin verilen sayıda sitede kullanılabilirler. Bu sınırlamayı kaldırmak için tema ve eklentilerin bazılarında kodlara müdahale edilmiştir. Bu durum temanın yada eklentinin çalışmasını etkilemez.
Ücretsiz indir
STUDİOPRESS MAGAZİNE PRO WORDPRESS TEMASI

Magazine Pro teması Magazin, Dergi Blog siteleri uygundur. StudioPress uzmanlığı ile oluşturulmuş SEO dostu uzman bir temadır.

Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

YORUM BIRAKIN