WordPress Eklentileri

Rankie sıra denetleyici ve anahtar kelime araştırma eklentisi

Rankie sıra denetleyici ve anahtar kelime araştırma eklentisi V1.6.2 ücretsiz indir.

Rankie sıra denetleyici ve anahtar kelime araştırma eklentisi V1.6.2

Rankie – WordPress rank tracker , Google’da WordPress sıralamasını izlemenize yardımcı olacak bir WordPress sıra denetleyicisi eklentisidir.

Bir WordPress sıra izci eklentisi olarak WordPress Rankie, anahtar kelimeleri günlük sıralarda günceller ve güçlü raporlar oluşturur.

Ayrıca, Google çalışanlarının arama yapmak için kullandığı değerli anahtar kelime listelerini oluşturan güçlü bir araştırma aracı da içerir.

Rankie’deki WordPress sıralamasını takip etmek, Google’daki anahtar kelimeleri sıralayabilir ve bu sıraları günlük olarak güncellemeyi sürdürür, bu yüzden WordPress SERP eklentisi olarak çalışır.

Rankie sadece bir wordpress serp tracker eklentisi değil, aynı zamanda hedefleyebileceğiniz değerli anahtar kelimelerin büyük listelerini üreten güçlü bir anahtar kelime araştırma aracını entegre eder.

Bu anahtar kelimeler, tüm dil bildiricilerini ana anahtar kelimeye tek tek ekleyerek, belirtilen anahtar kelime için Google önerilerini yakalayarak oluşturulur.

Eklenti, her 6 dakikada bir tek bir anahtar kelimeyi günceller ve güncelleme aralığını (tek bir anahtar kelime için iki güncelleme arasındaki zaman) bir gün ila 7 gün arasında ayarlayabilirsiniz. Böylece, güncelleme aralığı “Günlük” olarak ayarlandığında, en fazla 240 anahtar kelime güncelleyebilir.

Güncelleme aralığı “iki gün” olarak ayarlandığında, eklenti her iki günde bir anahtar kelime sıralamasını günceller ve 488’e kadar anahtar kelimeyi güncelleyebilir

* 720 güne kadar 3 gün.
* 960 anahtar kelimeye kadar 4 gün.
* 1200 güne kadar 5 gün.
* 1440’a kadar 640 anahtar kelime.
* 7 güne kadar 1680 anahtar kelime.

Rankie eklentisinin Codecanyon üzerinden satış fiyatı 25 Dolardır.

Satıcıdan al

BU BAĞLANTIYI AÇMANIZ GEREKLİ!

Ekletiyi ücretsiz indirmek için bu sayfaya 3 ziyaretçi getirmeniz gerekli. Alttaki referans linkini yada paylaşım düğmelerini kullanarak içeriği paylaşın ve sizin referans linkinizle 3 yeni ziyaretçi geldiğinde indirme linki açılacaktır. Paylaşım düğmeleri sizin referans linkinizi içerir.

0 Points »

1 visitor = 1 point

Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

YORUM BIRAKIN