WordPress Eklentileri

İThemes Security Pro V.5.8.4 WP güvenlik eklentisi

İThemes Security Pro V.5.8.4 WP güvenlik eklentisi ücretsiz indir.

İThemes Security Pro V.5.8.4 WP güvenlik eklentisi

İThemes Security WordPress sitenizi tamamen güvenli hale getirmek için kullanabileceğiniz en iyi güvenlik eklentilerinden biridir.

WordPress sitenizi güvence altna almak için güvenlik konusunda uzman olmanız gerekmez. Bu harika premium WordPress güvenlik eklentisini kullanmanız yeter.

WordPress sitenizi bilgisayar korsanlarından ve tüm saldırılardan korumak için bu profesyonel güvenlik eklentisini kullanabilirsiniz.

Eklentinin 2 site için geçerli olan en alt paketinin yıllık fiyatı 80 dolardır.

Geliştirici den satın al

Sitemizde indirmeye sunulan tüm dosyalar Google Drive başta olmak üzere farklı yerlerde depolanmaktadır. İndirme bağlantısına tıkladığınızda doğrudan indirilir. Her hangi bir yönlendirme söz konusu değildir. Bazen küçük gecikmeler olabilir. Lütfen bir kaç saniye sabırla bekleyin. Dosyanız sorunsuz inecektir.
Bazı temalar ve eklentiler satıcı tarafından sınırlı lisansla satılır. Yani bir yada izin verilen sayıda sitede kullanılabilirler. Bu sınırlamayı kaldırmak için tema ve eklentilerin bazılarında kodlara müdahale edilmiştir. Bu durum temanın yada eklentinin çalışmasını etkilemez.
Eklentiyi Ücretsiz indir
İThemes Security V.5.4.8

Bu Premium WordPress güvenlik eklentisini sitemizden tamamen ücretsiz indirebilirsiniz. Eklenti içindeki iki site sınırlaması kaldırılmıştır.

Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

YORUM BIRAKIN