WordPress Eklentileri

En iyi WordPress arama eklentisi – SearchWP V2.9.4

En iyi WordPress arama eklentisi – SearchWP V2.9.4 ücretsiz indir.

En iyi WordPress arama eklentisi – SearchWP V2.9.4

WordPress siteler için her anlamda mükemmel bir arama eklentisi arıyorsanız SearchWP kesinlikle aradığınız eklenti olabilir.

Mükemmel sonuçlar veren bir arama eklentisi, kesinlikle daha fazla sayfa gösterimi ve daha iyi SEO demektir.

Bu WordPress arama eklentisi mevcut arama formlarınızı kullanarak sonuçlar verir.

Eklentinin satış fiyatı :79 Dolar (Tek site lisanslı) – 149 Dolar (Beş site lisansı) – 299 Dolar (Sınırsız site lisansı)

Eklentinin kullanımına dair detayları videodan izleyebilirsiniz.

Satıcıdan al

Sitemizde indirmeye sunulan tüm dosyalar Google Drive başta olmak üzere farklı yerlerde depolanmaktadır. İndirme bağlantısına tıkladığınızda doğrudan indirilir. Her hangi bir yönlendirme söz konusu değildir. Bazen küçük gecikmeler olabilir. Lütfen bir kaç saniye sabırla bekleyin. Dosyanız sorunsuz inecektir.
Bazı temalar ve eklentiler satıcı tarafından sınırlı lisansla satılır. Yani bir yada izin verilen sayıda sitede kullanılabilirler. Bu sınırlamayı kaldırmak için tema ve eklentilerin bazılarında kodlara müdahale edilmiştir. Bu durum temanın yada eklentinin çalışmasını etkilemez.
Eklentiyi ücretsiz indir
SearchWP eklentisi

WordPress arama eklentisini sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Eklentinin son sürümü değildir. Sorunsuz çalışır. Güncel sürümünü istiyorsanız lütfen satıcıdan alın.

Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

YORUM BIRAKIN