WordPress Eklentileri

Divi V3.9 Ultimate WordPress Tema ve Sayfa oluşturucu

Divi V3.9 Ultimate WordPress Tema ve Sayfa oluşturucu ücretsiz indir.

Divi V3.9 Ultimate WordPress Tema ve Sayfa oluşturucu

Divi oluşturucu herhangi bir kod satırına dokunmadan sayfaların tüm yapısını kolayca değiştirmeye olanak tanır. Sınıfının en popüler ürünlerinden biridir.

Divi oluşturucu tüm temalarda çalışır. Bunun yanında Divi temaları ile birlikte kullanılabilir ama Divi oluşturucudan sonra geliştiriciler temaları geliştirmeyi bırakmıştır.

Mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunmak için Divi sayfa oluşturucuyu kullanabilirsiniz.

Divi Builder ile yapabilecekleriniz sınırsızdır. İçeriğinizi nasıl sunmak istediğinize karar verin ve Divi ile kolayca yapın. 500.000 den fazla kullanıcı yanılıyor olamaz.

Divi Buildere sahip olmak için yıllık 89 Dolar yada tek sefer ödemeli 249 Dolar ödemeniz gerekiyor. Bu pekete tüm temalar ve eklentiler de dahildir. Tek olarak satılmaz.

Bunun yerine WordPress Divi sayfa oluşturucuyu sitemiz den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Demoyu incele Geliştirici den satın al
Sitemizde indirmeye sunulan tüm dosyalar Google Drive başta olmak üzere farklı yerlerde depolanmaktadır. İndirme bağlantısına tıkladığınızda doğrudan indirilir. Her hangi bir yönlendirme söz konusu değildir. Bazen küçük gecikmeler olabilir. Lütfen bir kaç saniye sabırla bekleyin. Dosyanız sorunsuz inecektir.

Bazı temalar ve eklentiler satıcı tarafından sınırlı lisansla satılır. Yani bir yada izin verilen sayıda sitede kullanılabilirler. Bu sınırlamayı kaldırmak için tema ve eklentilerin bazılarında kodlara müdahale edilmiştir. Bu durum temanın yada eklentinin çalışmasını etkilemez.

Divi Builderi ücretsiz indir
DİVİ Ultimate Sayfa oluşturucu

WordPress Divi builderi kralwp den ücretsiz olarak indirin. Bu harika görsel sayfa oluşturucu Türkçe dil desteği de sağlamaktadır. Bu sayede kolayca mükemmel içerikler ve sayfalar oluşturabilirsiniz.

Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

YORUM BIRAKIN