Digitech WordPress Teknoloji Teması

Digitech WordPress Teknoloji Teması V1.0.2 ücretsiz indir.

Digitech WordPress Teknoloji Teması

Digitech esnek ve çekici bir teknoloji WordPress teması. Bu tema birçok özellik ve mantıksal düzen ile çok güçlü ve yenilikçi.

Digitech, tarayıcılar arası uyumluluk ve cihazlarla uyumluluk ile tamamen uyumludur. Digitech, tüm alışveriş ve kontrol panelleri için harika WordPress eklentileri entegrasyonu kullanır.

Ürün Atlıkarınca, her sekmede öne çıkan ürünler ve belirtilen ürünlerle birlikte birçok kategoriyi gösterir: yeni, en çok satanlar, en çok görüntülenen, anlaşma ve özel ürünler. Öne çıkan ürünleri göstermek ve satışlarınızı artırmak için kategoriler sekmesiyle Ürün Carosule eklentisini kullanın.

Geri sayım sayacı, en çok vurgulanan promosyon tarihinin sonuna kadar olan özel ürünlerdir. Mavi renk ana renkte, uzantıların başlıkları ve ürün adları beyaz arka plan üzerinde vurgulanır. Yeni ve özel ürünler ayrıca turuncu “Satış” ve mavi “yeni” etiketlerle daha dikkat çekiyor.

Kaydırıcı ile ünlü marka logosu görüntülenir.

Altbilgi tam metin, bağlantılar ve sosyal simgeler, ödeme simgeleri. H

eader Megamenu, Dikey Megamenu ve güzel istek listesi ve en iyi araba ile canlı.

Son olarak, Digitech teknolojisi WooCommerce WordPress, web standartları ile oluşturulmuştur ve kurulumu ve özelleştirmesi kolaydır.

Temanın Themeforest satış fiyatı 28 Dolardır.

Demoyu incele

Ücretsiz indir
Digitech WordPress WooCommerce Teknoloji teması

Tema dosyası dışında eklentiler dökümanlar vs tüm dosyaları indirmek isterseniz alttaki indirme bağlantısını kullanın.

Full Rar Dosyasını indir

Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

YORUM BIRAKIN