Çok Amaçlı WordPress Teması Avada V5.2.2

Çok Amaçlı WordPress Teması Avada V5.2.2 ücretsiz indir.

Çok amaçlı WordPress Teması Avada için çok fazla şey söylemeye gerek yok. Çok amaçlı ve son derece kaliteli bir tema olduğunu bilmeyen yok zaten.

WordPress Avada temasını hemen her türlü site için kullanabilirsiniz. İster bir blog sitesi, isterseniz daha farklı bir site için kullanın.

Son derece başarılı kodlaması sayesinde oldukça hızlıdır. Kullanımının kolay olması için ayrı bir özen gösterilmiş.

Themeforest üzerinde 450.000 civarında bir satışa ulaşan bu temanın satış fiyatı 60 Dolardır.

Avada temasını kullanmak istiyor ama pahalı olduğu için alamıyorsanız bu çok amaçlı WordPress temasını sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Demoyu incele Satıcıdan al
Sitemizde indirmeye sunulan tüm dosyalar Google Drive başta olmak üzere farklı yerlerde depolanmaktadır. İndirme bağlantısına tıkladığınızda doğrudan indirilir. Her hangi bir yönlendirme söz konusu değildir. Bazen küçük gecikmeler olabilir. Lütfen bir kaç saniye sabırla bekleyin. Dosyanız sorunsuz inecektir.
Bazı temalar ve eklentiler satıcı tarafından sınırlı lisansla satılır. Yani bir yada izin verilen sayıda sitede kullanılabilirler. Bu sınırlamayı kaldırmak için tema ve eklentilerin bazılarında kodlara müdahale edilmiştir. Bu durum temanın yada eklentinin çalışmasını etkilemez.
Ücretsiz indir
ÇOK AMAÇLI WORDPRESS TEMASI AVADA

Avada temasını aklınıza gelen her türlü site için kullanabilirsiniz.

Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

YORUM BIRAKIN