Boombox Viral WordPress Magazin Teması V2.5.7.1

Boombox Viral WordPress Magazin teması ücretsiz indir.

Boombox Viral WordPress Magazin Teması V2.5.7.1

Boombox, en güçlü viral içerik oluşturucu tarafından desteklenen en üst düzey tasarım ve son derece özelleştirilebilir düzen, viral aperatifler ve özel özellikler ile her amaca uygun bir dergi temasıdır.

Haberleri, listeleri, anketleri veya sınavları doldurun, bunları sosyal paylaşım, trendler, tepkiler ve yukarı / aşağı oylama sistemleri aracılığıyla yayınlayın, blogcuları toplayın ve her türlü reklamla para kazanın.

Buzzfeed tarzı tasarımlar arasında göze çarpan bir tema olan Boombox teması, birbirinden harika özellikleri ile mükemmel bir site kurmak için tam bir profesyonel işi.

Tema Themeforest üzerinden 59 dolara satılmaktadır.

Tema demolarını gör Satıcıdan al
Sitemizde indirmeye sunulan tüm dosyalar Google Drive başta olmak üzere farklı yerlerde depolanmaktadır. İndirme bağlantısına tıkladığınızda doğrudan indirilir. Her hangi bir yönlendirme söz konusu değildir. Bazen küçük gecikmeler olabilir. Lütfen bir kaç saniye sabırla bekleyin. Dosyanız sorunsuz inecektir.

Bazı temalar ve eklentiler satıcı tarafından sınırlı lisansla satılır. Yani bir yada izin verilen sayıda sitede kullanılabilirler. Bu sınırlamayı kaldırmak için tema ve eklentilerin bazılarında kodlara müdahale edilmiştir. Bu durum temanın yada eklentinin çalışmasını etkilemez.

Temayı Ücretsiz indir
Boombox V2.5.7.1

Viral giden bir site oluşturmak için Boombox temasını sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Boombox teması viral WordPress temaları arasında göz kamaştıran bir temadır.

Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

YORUM BIRAKIN