Archtek 4.9 Duyarlı WordPress Kurumsal Tema

Archtek 4.9 Duyarlı WordPress Kurumsal Tema ücretsiz indir.

Archtek 4.9 Duyarlı WordPress Kurumsal Tema

Archtek , tüm kurumsal ve kurumsal web siteleri oluşturmak için mükemmel bir şekilde uyumlu  , tamamen duyarlı bir modern WordPress temasıdır.

Tema, Visual Composer  eklentisi tarafından desteklenen güçlü bir Page Bulider ile birlikte geliyor  .

Harika sürgüleri yönetmek için başka bir Premium  LayerSlider eklentisi de dahildir. Tema zaten çok dilli site oluşturmak için kolayca kullanabilirsiniz.

Temanın satış fiyatı 59 Dolar dır.

Satıcıdan al Demoyu incele
Sitemizde indirmeye sunulan tüm dosyalar Google Drive başta olmak üzere farklı yerlerde depolanmaktadır. İndirme bağlantısına tıkladığınızda doğrudan indirilir. Her hangi bir yönlendirme söz konusu değildir. Bazen küçük gecikmeler olabilir. Lütfen bir kaç saniye sabırla bekleyin. Dosyanız sorunsuz inecektir.
Bazı temalar ve eklentiler satıcı tarafından sınırlı lisansla satılır. Yani bir yada izin verilen sayıda sitede kullanılabilirler. Bu sınırlamayı kaldırmak için tema ve eklentilerin bazılarında kodlara müdahale edilmiştir. Bu durum temanın yada eklentinin çalışmasını etkilemez.
Temayı Ücretsiz indir
Archtek 4.9 duyarlı iş teması

WordPress Archtek duyarlı iş temasnı sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Özellikle kurumsal siteler için çok iyi bir temadır.

Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

YORUM BIRAKIN